Zdalne nauczanie

Kochani! Mija kolejny dzień kiedy się nie widzimy. Tęsknimy za Wami bardzo. Brakuje w przedszkolu Waszej radości i gwaru. Zabawki nie potrafią zrozumieć co się dzieje, dlaczego w przedszkolu jest tak pusto. Wiosna zagląda przez okno do przedszkola a Was nie ma. Dlatego próbujemy nawiązać z Wami kontakt. Codziennie będziemy wysyłać zadania, które jeśli masz ochotę możesz wykonać z rodzicami.

       Nie zapomnijcie również, że siedzenie w domu to nie tylko odpoczynek, ale również obowiązki. Pomagajcie mamie. Wstawajcie chętnie, myjcie zęby i obowiązkowo ręce. Jedzcie przygotowane dla was przez mamy wspaniałe posiłki, przy których niejednokrotnie pomagacie. Bądźcie grzeczni i uśmiechajcie się do bliskich, wtedy czas szybko minie.

      Przygotujcie teczkę i do niej zbierajcie wszystkie prace wykonywane w domu. Jak wrócimy do przedszkola będziecie mieli co pokazać i opowiadać.

Kochane dzieci, drodzy rodzice zachęcamy do skorzystania z proponowanych programów dla najmłodszych „Wesoła Nauka” i „Wielkie dzieła małych rąk” na kanale TVP 2 od poniedziałku do piątku po zakończeniu programu „Pytanie na śniadanie”, po godz. 11:05.

Poniżej tematy do wykonania(link do kliknięcia):

Kwiecień

Maj

Czerwiec