Rozstrzygniecie konkursu tekst i filmik ,,Bajeczka wielkanocna”

Dnia 13.04.2022r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny,, Eko produkty na moim stole”. Wpłynęło 16 prac, wykonanych przez dzieci i dorosłych. Wszystkie prace zasługują na uznanie. Rodzice i przedszkolacy użyli różnego spektrum technik plastycznych, pojawiły się prace przestrzenne, wyklejanki. Do tworzenia prac użyto rozmaitych materiałów: sznurków, filcu, plasteliny, patyczków, bibuły, suchego makaronu, liści, owsa.

            Nagrody dla laureatów i dzieci biorących udział w konkursie ufundowane zostały z pieniędzy Rady Rodziców.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE

Lena Jędrzejczak

Natan Waściński

II MIEJSCE

Natalia Chuda

Antoni Jórdeczka

III MIEJSCE

Antonina Siecla

Dawid Kaj

Szymon Dąbrowicz

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

J. Barteczka