Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r.

Szanowni Państwo!

Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w placówkach oświatowych do dnia 24 maja br. Nauka nadal będzie odbywać się na odległość.

Na stronie naszego przedszkola zamieszczane są inspiracje do działań w domu. Dla poszczególnych grup znajdują się propozycje działań przygotowanych przez wychowawczynie  z uwzględnieniem wieku dziecka, które można podjąć w domu.  Propozycje te uwzględniają całościowy rozwój dziecka- zabawy ruchowe,sensoryczne, eksperymentalne , językowe, matematyczne,  konstrukcyjne, plastyczne.

Zachęcamy, aby czas ograniczenia funkcjonowania przedszkola spędzić na wspólnej zabawie w miłej, rodzinnej atmosferze. Pozostańmy w domach i wszyscy dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Będzie nam miło, jeśli nadal będą się Państwo dzielić z nami efektami działań w domu!

My pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt e-mailowy oraz telefoniczny.

Tymczasem przytulcie mocno i uściskajcie w naszym imieniu nasze przedszkolaki!

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy zdrowia i wytrwałości !!!

Mariola Jankowska

dyrektor przedszkola